Obývací stěna kaia – ořech/béžová

Unikátní a žádaný produkt Obývací stěna kaia - JL snadno můžete najít právě teď v naší nabídce opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 36 823 Kč.
Obývací stěna kaia -
Značka: JL
36 823 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Dominantním dílem obývací stěny je krásná vysoká vitrína, kterou můžete skvěle využít třeba k vystavení oblíbených sbírek a dekorací. Ceněný úložný prostor poskytují tři vnitřní police z lamina v dekoru ořech a dvě vnitřní police z tvrzeného skla. Praktické jsou také soft-close panty pro pomalé a tiché zavírání dvířek, kterými je vitrína pokryta. Velmi efektní je vlnitý dekor a částečné prosklení dvířek. Dokonalost přináší tomuto kousku ozdobný díl z tvrzeného skla v horní části a zabudované 0,6W LED osvětlení.   

 

 

Ve stejně perfektním stylu je provedena také nízká vitrína, takže oba díly v obývací stěně Kaia nádherně ladí. Nízká vitrína přináší další úložný prostor, a to díky dvěma vnitřním policím z lamina v dekoru ořech a jedné vnitřní polici z tvrzeného skla.

 

 

Televizní stolek vás nadchne svým netradičním provedením, věřte tedy, že svůj pohled nebudete směřovat jen na televizi. Originální je zejména profil přední strany s elegantním tvarem vlny. Bohatý úložný prostor zaručují tři zásuvky, nad nimiž je pokaždé ještě otevřená police. K zásuvkám patří soft-close panty, které zajišťují jejich pomalé a tiché zavírání. Také televizní stolek je vybaven ozdobným dílem z tvrzeného skla a příjemným LED osvětlením o výkonu 0,9W.

 

 

Zatraktivnění prostoru nad TV stolkem přináší moderní závěsná police v kombinaci dekoru ořech a lesklé béžové barvy.  Vybavena je skleněnou poličkou o tloušťce 6mm, na které se budou pyšnit vaše fotografie nebo milé dekorační předměty. Součástí police je samozřejmě potřebné závěsné kování.

 

 

Všechny uvedené produkty z obývací stěny Kaia jsou vyrobeny z kvalitního lamina o síle 38mm, které je v dekoru ořech, odstínu aida. Na přední straně výrobků je dále 16mm silné MDF potažené béžovou fólií ve vysokém lesku. V místech tvrzeného skla na vitrínách je tloušťka 4mm.

 

Obývací stěna Kaia se skládá z těchto prvků:

Vysoká vitrína Kaia – 65x185x40cm (š, v, h)
Nízká vitrína Kaia – 65x120x40cm (š, v, h)
Televizní stolek Kaia – 180x48x50cm (š, v, h)
Závěsná police Kaia – 140x34x21cm (š, v, h)

 

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Kaia najdete níže v souvisejících produktech.