Obývací stěna s osvětlením saint tropez – dub sangallo/bílý lesk

Další novinkou v oblasti obývacích pokojů a jídelen představuje program Saint Tropez. Luxusní provedení nábytku zvýrazňuje... více informací »
Obývací stěna s osvětlením saint tropez - dub sangallo/bílý
Značka: FO
21 483 Kč
Ověřit dostupnost »
Další novinkou v oblasti obývacích pokojů a jídelen představuje program Saint Tropez. Luxusní provedení nábytku zvýrazňuje...

Další novinkou v oblasti obývacích pokojů a jídelen představuje program Saint Tropez. Luxusní provedení nábytku zvýrazňuje osvětlení, které je součástí vitrín a komod. Sestava je vyrobená z kvalitního lamina v barvě dub sangallo/bílý lesk, kde korpusy jsou v odstínu dub sangallo a čelní plochy v bílém lesku. Program Saint Tropez je variabilní, tzn. jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a poskládat si buď obývací pokoj nebo jídelnu podle vašich představ.  Nábytek se dodává v demontu. Jednotlivé díly sestavy Saint Tropez naleznete v souvisejících produktech. 

 

Obývací stěna se skládá z těchto dílů: 

– police 01 – 187 x 34 x 24cm (š,v,h)

– rtv stolek 131B – 188,8 x 58,6 x 52,4 (š,v,h)

– šatní skříň 821RB – 93,6 x 189,3 x 58cm (š,v,h) Akční a ve slevě produkt můžete najít také tady u nás zařazený v sekci obývací stěny. Podívejte se na ještě podobné kousky z této oblíbené sekce za skvělou cenu!

Tento designový produkt Obývací stěna s osvětlením FO můžete najít na našich stránkách teď právě za rozumné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 21 483 Kč.