Obývací stěna s osvětlením tiana – bílá

Hodně oblíbený produkt Obývací stěna s osvětlením tiana - JL můžete koupit bezpečně online za báječnou cenu! Výhodně za 31 865 Kč.
Obývací stěna s osvětlením tiana -
Značka: JL
31 865 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Jakmile nábytek vynikne jednoduchostí a elegancí, je to radost. Důkazem toho je obývací stěna z kolekce Tiana, jejíž vzhled je luxusní. Jednotlivé díly jsou na povrchu opatřeny speciálním UV lakem a díky tomu je zdobí vysoký lesk v křišťálově bílé barvě. K působivému designu přispívají také stylové, chromové úchytky, které jsou umístěny na dvířkách a šuplících. Především však zaujmou skleněné detaily na vitrínách, tvořené tvrzeným sklem stopsol. V plné parádě vás nadchnou při zapnutém LED osvětlení ve vnitřním prostoru, jelikož za nimi nádherně vyniknou vystavené dekorace.

 

 

Obývací stěna Tiana se skládá ze střední vitríny s osvětlením, kombinované vitríny s osvětlením, televizního stolku o šířce 180cm s dvěma skříňkami a šuplíky a z dlouhé police. Tyto prvky přinášejí úložné prostory navíc, které můžete využít třeba k uschování společenských her, časopisů či menší elektroniky, jako jsou fotoaparáty nebo kamery. Přední strana nábytku je provedena v MDF desce, korpus tvoří lamino v tloušťkách 25mm a 18mm. Povrchy jsou opatřeny UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození než lak standardní. Skvělou výbavou jsou panty a posuvníky se systémem soft-close, jenž zajišťuje tiché dovírání dvířek a šuplíků, a nožky nastavitelné k vyřešení nerovnosti na podlaze. Funkční a moderní nábytek Tiana rozzáří vás i váš prostor určený ke chvílím radosti a pohody.  

 

Obývací stěna s osvětlením Tiana – bílá se skládá z těchto prvků:

Kombinovaná vitrína s osvětlením Tiana – 90x123x40cm (š, v, h)            
Střední vitrína s osvětlením Tiana – 60x161x40cm (š, v, h)           
TV stolek 180 Tiana – 180x46x45cm (š, v, h)     
Police dlouhá Tiana – 120x30x21cm (š, v, h)                                                       

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.