Obývací stěna s osvětlením tiana ii – bílá

Tento diskontní výrobek Obývací stěna s osvětlením JL získáte v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Nabídky již od 29 983 Kč.
Obývací stěna s osvětlením tiana
Značka: JL
29 983 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Jakmile nábytek vynikne jednoduchostí a elegancí, je to radost. Důkazem toho je obývací stěna z kolekce Tiana, jejíž vzhled je luxusní. Jednotlivé díly jsou na povrchu opatřeny speciálním UV lakem a díky tomu je zdobí vysoký lesk v křišťálově bílé barvě. K působivému designu přispívají také stylové, chromové úchytky, které jsou umístěny na dvířkách a šuplících. Atraktivnost sestavy je navíc podpořena kvalitním provedením. Součástí jsou panty a posuvníky se systémem soft-close, jenž zajišťuje tiché dovírání dvířek a šuplíků, a u televizních stolků nožky nastavitelné pro případ nerovnosti na podkladovém povrchu. Přední strana nábytku je vyrobena z kvalitní MDF desky, korpus tvoří odolné lamino v tloušťkách 25mm a 18mm.

 

 

Velmi moderní dojem vytváří u obývací stěny Tiana II dva televizní stolky umístěné vedle sebe. Jedná se o TV stolek v šířce 135cm se skříňkou a dvěma širokými šuplíky a o TV stolek 180cm s dvěma skříňkami a taktéž dvěma širokými šuplíky. Horní plochy stolků vám nabídnou spoustu místa na dekorační předměty, fotografie nebo obrázky, čímž si obývák nádherně ozdobíte a zútulníte, vnitřní prostory vám zase poskytnou bohaté úložné prostory. Tvůrčí fantazii můžete dát volný průchod také při výzdobě dvou závěsných polic, které jsou dalším obsahem sestavy. Eleganci a vzdušnost pak završují závěsná skříňka s plnými dvířky a závěsná skříňka s prosklením tvořeným tvrzeným sklem stopsol. Součástí skříňky je i LED osvětlení, díky kterému kouzelně vynikne předmět vystavený za sklem a vznikne hezká atmosféra ve vašem obýváku. Police i skříňky jsou vybaveny závěsným kováním pro pevné uchycení ke stěně.

 

Obývací stěna s osvětlením Tiana II – bílá se skládá z těchto prvků:          

TV stolek 180 Tiana – 180x46x45cm (š, v, h)   
TV stolek 135 Tiana – 135x46x45cm (š, v, h)
Závěsná skříňka Tiana – 60x57x29cm (š, v, h)
Závěsná skříňka s prosklením a osvětlením Tiana – 60x57x29cm (š, v, h)
2x Police krátká Tiana – 90x30x21cm (š, v, h)                                                     

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.