Opěrka/chránič na postel 18x36cm komiks – mix barev

Tento moderní textilní chránič/opěrku ocení vaše děti, ale i vy. Díky chrániči budou mít děti v posteli útulněji a vy se... více informací »
Opěrka/chránič na postel 18x36cm komiks -
Značka: DMS
524 Kč749 Kč Sleva -30%
Ověřit dostupnost »
Tento moderní textilní chránič/opěrku ocení vaše děti, ale i vy. Díky chrániči budou mít děti v posteli útulněji a vy se...

Tento moderní textilní chránič/opěrku ocení vaše děti, ale i vy. Díky chrániči budou mít děti v posteli útulněji a vy se nemusíte obávat, že se v noci uhodí o zábranu nebo rám postele. Starší děti zase ocení tyto textilní chrániče při denním lenošení, kdy se mohou o chránič opřít a budou se cítit pohodlně při čtení knih, sledování televize nebo prohlížení sociálních sítí. Chránič je velmi praktický a jednoduše jej nasadíte na zábranu vaší postele. Potah chrániče je vyroben ze 100% bavlny s možností praní (30°C), je kvalitní, pevný s vysokou gramáží (275g/m2) a díky broušenému povrchu je velmi příjemný na dotek. Potah je snadno snímatelný pomocí zipu. Výplň chrániče tvoří PUR pěna (25 kg/m3) a jedná se o pružný, antialergický prodyšný materiál, nedrží se v něm vlhkost a tedy ani plísně a roztoči, nezapáchá. Udržuje si své vlastnosti po velmi dlouhou dobu i při každodenním používání.

 

Opěrky/chrániče jiných velikostí a barev najdete níže v souvisejících produktech.

Tento velmi žádaný produkt Opěrka/chránič na postel 18x36cm komiks - mix DMS lze nakoupit právě dnes levně! Nabídka od 524 Kč.