moderni-kuchyne-nabytek.cz

Ortopedická matrace kontakt bambus 20 – pružinová

Tento výjimečný produkt Ortopedická matrace kontakt bambus 20 HA můžete získat bezpečně online napořád výhodně! Momentálně k dispozici za 5 691 Kč.
Ortopedická matrace kontakt bambus 20
Do obchodu »
Značka: HA
5 691 5 990 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Ortopedická matrace Kontakt Bambus s taškovými pružinami Pocket a antialergickým potahem s povrchovou úpravou Bamboo. Oboustranná vzdušná matrace s rozdílnou tuhostí stran a s vysokou bodovou elasticitou pro dokonalou podporu páteře. Kvalitní potah se speciální úpravou vláken, která zajišťuje vynikající odvod vlhkosti a brání tvorbě alergenů.

 

Pěna Flexifoam® (strana Hard)

Pružná, odolná a prodyšná pěna vyšší objemové hmotnosti. Kompaktní a stabilní deska bez profilace.

Pěna Flexifoam® (strana Classic) 

Pružná, odolná a prodyšná pěna střední objemové hmotnosti s masážní profilací. Pocket – Pružinové jádro konstruované do 7 anatomických zón, podpírá a kopíruje tělo v každé poloze. Robustní pěnový rám pro stabilitu konstrukce a pohodlné vstávání.

Potah Bamboo (60 °C).

S povrchovou úpravou s hygroskopickými a antibakteriálními účinky. Pomáhá zabraňovat vzniku plísní. Velice vhodný pro osoby s vyšší potivostí a pro alergiky.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.