Osvětlení do vitrín led 1×16

Osvětlení do vitrín LED 1x16   Kolekce Sven je novinkou r. 2015. Svým provedením je nábytek vhodný pro vybavení obývacích... více informací »
Osvětlení do vitrín led
Značka: BF
441 Kč
Ověřit dostupnost »
Osvětlení do vitrín LED 1x16   Kolekce Sven je novinkou r. 2015. Svým provedením je nábytek vhodný pro vybavení obývacích...

Osvětlení do vitrín LED 1×16

 

Kolekce Sven je novinkou r. 2015. Svým provedením je nábytek vhodný pro vybavení obývacích pokojů, jídelen, pracoven. Nábytek je vyrobený z lamina v kombinaci barev dub sanremo/latte. Program Sven je variabilní, tzn. jednotlivé díly lze objednávat samostatně a můžete tak vybavit obývací prostory podle vašich představ. Vybírat můžete různé typy komod, vitrín, regálů, skříň, poličky, stoly a další prvky, které naleznete níže, v souvisejících produktech.

Boční lišty nábytku, které jsou v tmavém odstínu, zvýrazní jednotlivé díly sestavy. Pro tiché dovírání dvířek a šuplíků je možné doobjednat tlumiče. K vitrínám (SV5, SV7) je možné dokoupit osvětlení. 

 

Rozměry: 70x70cm

 

Záruka: 2 roky

 Kvalitní a oblíbený produkt Osvětlení do vitrín led lze získat právě zde tu na našich stránkách v populární sekci vitríny do obýváku. Nyní můžete najít unikátní produkty ve zmíněné kategorii v akci!

Oblíbený a kvalitní výrobek Osvětlení do vitrín led BF jde nakoupit právě za výborné peníze. Nabídky již od 441 Kč.