Paměťový polštář lenošek 40x60cm

Oblíbený a akční produkt Paměťový polštář lenošek 40x60cm HA můžete koupit již dnes za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 990 Kč.
Paměťový polštář lenošek 40x60cm
Značka: HA
990 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Skvělý polštář LENOŠEK s paměťovým efektem, vysokou vzdušností a pratelným potahem. Spojuje v sobě spojuje výhody materiálu anatomických paměťových a klasických polštářů. Na rozdíl od těch klasických s výplní s polyesterovými kuličkami tvoří jeho náplň drť z paměťové pěny a přičemž má tvar klasického obdélníka.

Vzdušné jádro polštáře je vyrobeno z kousků pěn s paměťovým efektem. Proto je velmi vzdušný (skvělý odvod par, maximální hygiena). Mezi kousíčky paměťové pěny může volně proudit vzduch (oproti kompaktním visco blokům standardních polštářů), polštář je příjemně měkoučký a lze jej kdykoli „načechrat“ nebo „zformovat“ dle libosti. Vyhoví i uživatelům, kterým nevyhovují klasické visco anatomické polštáře.

Velmi dobrý pro ty, kteří chtějí paměťový efekt a mají sklony k pocení. Jádro je uloženo v prodyšné tkané vložce, vnější potah tedy můžete kdykoliv sundat a prát (vložku s paměťovým jádrem snadno vyndáte a zandáte do potahu).

Potah je prošívaný, s podšitím dutým vláknem, které tvoří tzv. klimatizační vrstvu, která izoluje a odvádí pot. Navíc je příjemně měkká a svojí konstrukcí vyhoví mužům, ženám, i dětem.

Pratelný prošívaný potah (60 °C) se zipem. 

Polštář je skvělý na spaní (podpora krční páteře), ale také jako podpora při sezení u počítače, televize, v kanceláři, v autě.

 

Rozměry polštářku jsou: 60x40x13 cm (š, h, v)

Další produkty ze sekce Polštáře na spaní