moderni-kuchyne-nabytek.cz

Patrová postel 90x200cm sirius – dub černý/dub zlatý

Oblíbený a akční kus Patrová postel 90x200cm sirius CLK snadno seženete tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 10 161 Kč.
Patrová postel 90x200cm sirius - dub černý/dub
Do obchodu »
Značka: CLK
10 161 10 696 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Ideálním řešením do dětského pokoje pro více sourozenců je patrová postel. Ušetříte s ní spoustu místa, kterého v této místnosti není nikdy dost. Originální moderní vzhled dodává posteli dekor dubového zlatého a černého dřeva. Komfortní spánek zaručí dvě lůžka o rozměrech 90x200cm. O bezpečnost se starají zábrany po všech stranách na vrchním lůžku, které brání pádu dítěte. Žebřík je vybaven protiskluzovou úpravou podle nejmodernější technologie. Pohodlí zaručí také dostatečná mezera mezi jednotlivými lůžky. Ta závisí na výšce matrace a pohybuje se v rozmezí 70 – 80cm. Hlavním použitým materiálem je lamino, u nějž oceníte především snadnou údržbu a vysokou otěruvzdornost.

 

Součástí postele jsou kvalitní deskové rošty na zpevněném kovovém rámu. Matrace je však nutno dokoupit zvlášť v rozměru 90x200cm. Spací prostor je možné rozšířit o další lůžko, pomocí zasouvací přistýlky pod postel Sirius. Tu najdete i společně s vhodnými matracemi níže v souvisejících produktech. Nosnost každého z lůžek je stanovena na 130kg. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry dětské patrové postele 90x200cm Sirius jsou 97x160x213,7cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.