Patrová postel pure 90x200cm – bílá

Vynikající kousek Patrová postel pure 90x200cm CLK lze sehnat u nás teď pořád výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 10 696 Kč.
Patrová postel pure 90x200cm -
Značka: CLK
10 696 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Postel je vyrobená z kvalitního lamina v bílé barvě, pro větší bezpečnost je vystužená hliníkovými a kovovými materiály. Také obsahuje nezávislý německý certifikát bezpečnosti TÜV. Žebřík s protiskluzem lze umístit vpravo i vlevo. Ten nedosahuje až na zem, a díky tomu je možné navíc i pod tuto postel umístit zásuvku. Tu oceníte jak z hlediska dodatečného úložného prostoru, tak možné přistýlky pro kamaráda nebo nečekaného hosta.

 

Horní lůžko je vybaveno kovovou zábranou, přičemž spodní lůžko je taktéž možné pro váš klidný spánek opatřit přídavnou zábranou, kterou naleznete v souvisejících produktech níže. Horní palanda může být oddělena a přeměněna na dvě samostatné postele. V ceně postelí jsou kvalitní perforované desky na zpevněném kovovém rámu. Matrace nejsou součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 90x200cm, které naleznete v souvisejících produktech níže. Nosnost postele ve složeném stavu je 100/90kg (horní lůžko), ve stavu rozložení na dvě plnohodnotná lůžka se nosnost udává na 100/100kg. Prostor mezi lůžky má 76,7cm.

 

Rozměry patrové postele Pure jsou 106x168x208cm (š, v, h), ložná plocha je 90x200cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure najdete níže v souvisejících produktech.