Patrová postel s úložným prostorem a schůdky pure – bílá

Unikátní produkt Patrová postel s úložným prostorem a schůdky pure - CLK jednoduše najdete právě dnes v akci! Nyní získáte od 23 275 Kč.
Patrová postel s úložným prostorem a schůdky pure
Značka: CLK
23 275 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Chcete pořídit postel snů a zároveň ušetřit místo v pokoji? Praktickým řešením je patrová postel Pure, která zabere minimum potřebného místa. Postel je zhotovena v bílé barvě, která vyzařuje čistotou a pokoj dokonale prosvětlí.

 

Na horní lůžko je zajištěn přístup schůdky, které jsou rafinovaně zhotoveny jako úložný prostor o různé hloubce. Pomocí otvorů se otevírají jednotlivá dvířka, a to směrem dolů. Jedná se tedy o úložný prostor s výklopným systémem dvířek. Pro posílení bezpečnosti jsou schůdky vybaveny zábranou z obou stran. Na obou bočních deskách horního lůžka jsou výřezy pro snadný přístup. Můžete se tedy rozhodnout, z jaké strany budete chtít na postel vystupovat. Nevyužívaný výřez je možné uzavřít deskou, která je zhotovená jako odkládací prostor na drobnosti. S umístěním schůdků si tedy dopředu nemusíte lámat hlavu. Zda je umístíte na levou či pravou stranu postele můžete rozhodnout doma při montáži. Součástí horního lůžka je kovové zábradlí.

 

Pod dolním lůžkem se nachází přistýlka 90x200cm a dvě zásuvky na kolečkách. Přistýlka má deskový rošt a je potřeba do ní pořídit matraci o výšce maximálně 16cm. Postel je tak vhodná až pro tři děti. Ložná plocha obou lůžek je 90x200cm. Rošty jsou součástí postele, avšak matrace nejsou zahrnuté v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matrace z našeho sortimentu. Doporučená výška matrací do postelí je do 23cm. Postel Pure je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Nosnost každého z lůžek je 130kg. Otevřený prostor mezi spodním a horním lůžkem je 77cm.

 

Rozměry patrové postele Pure (i se schůdky) jsou 95x176x247cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure najdete níže v souvisejících produktech.