moderni-kuchyne-nabytek.cz

Patrová postel se zásuvkou 90×190 andy – béžová

Tento skvělý výrobek Patrová postel se zásuvkou 90x190 CPL jde získat v naší internetové nabídce extra se slevou. Akční cena již od 20 090 Kč.
Patrová postel se zásuvkou 90x190
Do obchodu »
Značka: CPL
20 090 26 786 Kč Sleva -24%
Popis produktu

Kolekce nábytku Andy do dětských a studentských pokojů ctí jednoduchost a praktičnost. Je vyrobena z lamina, které se dobře udržuje. Světlá povrchová barva se pak snadno kombinuje s ostatním vybavením a prosvětlí hezky pokoj. Kolekce je vyrobená v odstínu moonshine a cappuccino.

 

Patrová postel Andy 90×190 je velmi praktická a funkční. Vyvýšená lůžková část je dostupná díky postranním schůdkům s úložným prostorem. Schůdky v sobě skrývají zásuvky ve dvou barvách s hravými kulatými úchyty zapuštěnými v desce zásuvek. Je na vás, z které strany postele schůdky umístíte. Horní lůžková část je bezpečná díky stabilní zábraně. Pod spodní postel je umístěn vyjížděcí šuplík a získáte tak další praktický úložný prostor. Je umístěna na kolečkách, aby se dala elegantně zasunout pod postel. Buď ji můžete využít jako další úložný prostor nebo do ní vložit matraci a vytvořit další alternativní lůžko na přespávání. Pro správnou funkci zásuvky jako přistýlky je nutné, aby rozměr matrace měl 90x185cm s výškou maximálně 13cm. Nosnost zásuvky je 50kg a tak slouží jako přistýlka pro malé děti.

 

Postel Andy je vyrobena z lamina 1. jakosti o tloušťce 18-25 mm v normách kvality E1. Rošt postele je deskový, v případě zájmu lze však dokoupit rámový laťový rošt. Postel dodáváme bez matrace a je nutné ji dokoupit, v případě deskového roštu doporučujeme zvolit matraci pružinovou, latexovou či pěnovou s lepším odvětráváním.

 

Rozměry patrové postele 90×190 se zásuvkou Andy jsou 107x164x237cm (š,v,h).

 

Další výrobky z kolekce Andy naleznete níže v souvisejících produktech.