Pěnové puzzle 3d – vláček

Pěnové puzzle 3D napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, konstruktérských schopností, logiky, pozornosti, tvůrčí... více informací »
Pěnové puzzle 3d -
Pěnové puzzle 3D napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, konstruktérských schopností, logiky, pozornosti, tvůrčí...

Pěnové puzzle 3D napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, konstruktérských schopností, logiky, pozornosti, tvůrčí představivosti, zrakové a taktilní paměti. Každá hra této série je multifunkční a pomáhá utvářet a rozvíjet dětský intelekt.

 

Hračka obsahuje díly a prvky, z nichž je možné vytvořit (dle návodu anebo za pomoci dospělého) funkční model vláčku. Do něj lze umístit malé postavičky lidí a zvířat, tedy hrát si jako s obyčejnou mašinkou.

 

  Tento akční produkt je k dispozici v pohodě tady u nás umístěný v kategorii dekorace do dětských pokojů! Nyní pořídíte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za super cenu! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce Nábytek Harmonia má vynikající produkty. za báječnou cenu!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Pěnové puzzle 3d - Nábytek Harmonia můžete nakoupit aktuálně za super cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 239 Kč.