Pětidveřová skříň tiana-béžová – p5/pn základní

Designový kus Pětidveřová skříň tiana-béžová - p5/pn JL jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Cena od 29 520 Kč.
Pětidveřová skříň tiana-béžová -
Značka: JL
29 520 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky úhledně uspořádané. Můžete jej v místnosti umístit samostatně, avšak pro dokonalé ladění nabízíme i další nábytek ze stejnojmenné kolekce.

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v teplé béžové barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem jsou naopak štíhlé kovové úchytky, které podtrhují luxusní vzhled výrobku.

P5/PN – Skříň v základním provedení – 227x224x56cm (š, v, h), hmotnost 204kg

Skříň se skládá ze dvou stejných dvoudveřových částí a jedné jednodveřové části. Dvoudveřové části obsahují vždy tři široké police a jednu širokou šatní tyč. Jednodveřová část nabízí tři úzké police a jednu úzkou šatní tyč.

Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete každou ze skříní ještě více přizpůsobit svým potřebám.

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.