Pětidveřová skříň tiana-bílá – p54/pn základní

Designový výrobek Pětidveřová skříň tiana-bílá - p54/pn JL pohodlně nakoupíte tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Za bezkonkureční cenu 33 321 Kč.
Pětidveřová skříň tiana-bílá -
Značka: JL
33 321 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky úhledně uspořádané. Můžete jej v místnosti umístit samostatně, avšak pro dokonalé ladění nabízíme i další nábytek ze stejnojmenné kolekce.

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v křišťálově bílé barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem jsou naopak štíhlé kovové úchytky, které podtrhují luxusní vzhled výrobku.

P54/PN – Skříň v základním provedení – 227x224x56cm (š, v, h), hmotnost 210,71kg

Dvoudveřové části skříně se zásuvkami obsahují kromě praktických zásuvek také jednu širokou polici a jednu širokou šatní tyč. Jednodveřová část nabízí tři úzké police a jednu úzkou šatní tyč.

Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete každou ze skříní ještě více přizpůsobit svým potřebám.

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.