Pohovka 80x190cm s polstrovaným čelem sofia – béžová/lento

Nový výrobek Pohovka 80x190cm s polstrovaným čelem LB k dostání právě nyní za výprodejovou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 16 350 Kč.
Pohovka 80x190cm s polstrovaným čelem
Značka: LB
16 350 Dostupnost: SKLADEM 18 167 Kč Sleva -10%
Do obchodu »

Popis produktu

Designově velmi vydařená pohovka, zároveň také postel, s výraznou bočnicí ve 3D stylu a tloušťce 4cm po delší straně, upoutá vaši pozornost na první pohled. Prostorový vzhled způsobují zdobné knoflíky, které upevňují ekologickou kůži ve světle béžové barvě, a díky vnitřnímu polstrování je celkové provedenní nejen estetické, ale také měkké a velmi pohodlné. Nad polstrováním si nelze nevšimnout zdobného rámu s ornamenty, taktéž v béžové barvě.

 

Tělo postele je v dekoru rustikální kůže lento, který by se dal charakterizovat jako béžová patina bez viditelné struktury dřeva. Spodní část s ornamenty by se dala rozdělit na tři části. Postranní části jsou pevně spojené s tělem postele, prostřední část je výsuvný šuplík na kuličkových pojezdech, zajišťujících tichý a plynulý chod posuvu, se kterým se vám bude snadno manipulovat díky elegantní kovové úchytce. Čílko šuplíku má rozměry 81×23,6cm. Maximální zatížení šuplíku je 25kg. 

 

Postel je dovávaná včetně laťkového roštu, ale bez matrace. K tomuto modelu bychom vám doporučili matraci o výšce 18cm a rozměrech 80x190cm. Výška lůžka včetně matrace by potom byla 45cm, díky této pohodlné výšce se z postele velmi snadno vstává. Doporučené matrace z našeho sortimentu naleznete v souvisejících produktech níže. Materiál, ze kterého je postel vyrobená je lamino v kombinaci s MDF, zdobný rám čela je z PPU.

 

Rozměry pohovky 80x190cm s polstrovaným čelem jsou 204,5×121,5x87cm (š, v, h), ložná plocha je 80x190cm

 

Veškerý doporučený sortiment a další prvky z kolekce Sofia naleznete v souvisejících produktech níže.

Další produkty ze sekce Pohovky na každodenní spaní