Pokoj pro miminko susy – bílá/růžová

Unikátní a oblíbený produkt Pokoj pro miminko susy - CLK můžete dostat na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Právě teď za cenu 32 424 Kč.
Pokoj pro miminko susy
Značka: CLK
32 424 Dostupnost: SKLADEM 34 130 Kč Sleva -4%
Do obchodu »

Popis produktu

Narození miminka, to je nádherná životní událost, na kterou se jako maminka a tatínek se vší láskou připravujete. Kromě jiného tedy zařizujete pokojíček, přičemž se přirozeně promítají vaše pocity štěstí a lásky. Tvoříte veselé a milé prostředí, hrajete si s každým detailem a ztvárňujete úžasnou atmosféru. Okouzlující hned na první pohled tak pro vás může být pokoj pro miminko z kolekce Susy, který má duši, vystihuje životní etapu s miminkem a poskytuje samozřejmě i potřebnou funkčnost.

 

 

Nábytek jak z pohádky je vytvořen na motiv princezny a poutá krásnou kombinací bílé a růžové barvy. K jedinečnému designu přispívají také kovové nožky v růžové barvě a plastové úchytky ve tvaru kolečka. U všech materiálů je dbáno na to, aby nebyly závadné pro zdraví dítěte. Deskové části jsou provedeny v laminu.

 

 

Nejpůsobivějším dílem sestavy je postýlka v designu kočárky. Na postýlce vynikají nebesa, nožky ve tvaru kol, čiré plexisklo na bočnici za účelem stálého dohledu na miminko a polstrování v růžové barvě, které se nachází na vnitřní straně druhé bočnice. Postýlka je vybavena pevným deskovým roštem se čtyřmi větracími průduchy a poskytuje ložný prostor 70x130cm, do kterého je potřeba dokoupit matraci.

 

 

Dalšími pohádkovými díly jsou šatní skříň s třemi dvířky, šuplíkem a zrcadlem a komoda s dvěma dvířky a šuplíkem. Komponenty budou vaším skvělým pomocníkem vzhledem k bohatým úložným prostorům, do kterých vměstnáte veškeré oblečení i potřeby pro miminko. Okouzlující nábytek si užijete vy jako maminka, a pak se z něj bude těšit i vaše holčička, jakmile trochu povyroste a bude si věci skládat sama. Skříň je opravdu velkoryse pojatá a obsahuje dole kromě šuplíku dvě přihrádky, v levé části šatní tyč s velkým prostorem a horní přihrádku a v užší pravé části čtyři police a dva šuplíky. Cennou výbavou skříně i komody jsou brzdové panty a kolejnice, které slouží k bezpečnému a tichému dovírání dvířek i šuplíku. Detailní popis jednotlivých produktů naleznete při jejich rozkliknutí v seznamu.

 

Pokoj pro miminko Susy – bílá/růžová se skládá z těchto prvků:

Postýlka pro miminko 70x130cm Susy – 162,3x166x76cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Susy – 73x87x46cm (š, v, h)
Šatní skříň 3D se zrcadlem Susy – 132x201x53cm (š, v, h)

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.