Police otevřená delbert 15 – borovice/tmavě šedá

Police Delbert 15 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Police otevřená delbert 15 - borovice/tmavě
Značka: MB
1 262 Kč1 683 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Police Delbert 15 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro...

Police Delbert 15 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta dětské sestavy Delbert je v kombinaci barev bělená borovice/tmavě šedá.

 

Police Delbert je závěsná na stěnu, nabízí odkládací prostor a můžete ji doplnit o další spoustu dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže, mezi souvisejícími produkty. Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná. Tento zlevněný produkt Police otevřená delbert 15 je k získání pohodlně tady u nás v kategorii police a poličky do dětských pokojů. Vyhledejte si jiné kousky z naší kategorie za super ceny. Věhlasná značka MB prodává kvalitní sortiment.. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další kousky od značky MB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Police otevřená delbert 15 MB lze koupit zde teď právě extra se slevou! Stojí teď u nás 1 262 Kč.