Police otevřená delbert 16 – borovice/tmavě šedá

Police Delbert 16 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Police otevřená delbert 16
Značka: MB
1 115 Kč1 487 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Police Delbert 16 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro...

Police Delbert 16 je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského či studentského pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta police je v kombinaci barev bělená borovice/šedá. Police Delbert se zavěšuje na stěnu a nabízí odkládací prostor pro knihy nebo jiné dekorace.

 

Polici Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Nábytek dodáváme demontovaný, nicméně montáž na základě obrázkového manuálu je velmi snadná.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Police otevřená delbert 16 – borovice/tmavě šedá získáte právě teď tady a teď na našich stránkách v kategorii police a poličky do dětských pokojů! Vyberte si kvalitní kousky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. To však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další kvalitní produkty značky MB. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Police otevřená delbert 16 MB máte možnost získat momentálně na našich stránkách extra výhodně. Akční cena již od 1 115 Kč.