Police ve tvaru stromu cos 25 – k03 bílá patina

Akční výrobek Police ve tvaru stromu cos 25 MW jednoduše můžete získat tady teď skutečně levně! Nabídky již od 15 767 Kč.
Police ve tvaru stromu cos 25 - k03 bílá
Značka: MW
15 767 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Poctivá práce, skutečné dřevo a vůně včelího vosku. Nechejte na sebe dýchnout  masivní nábytek z borovice. Těšit vás bude dlouhá léta! 

 

Police, ve tvaru stromu, je vyrobená výhradně z masivního borovicového dřeva a je ošetřena přírodním včelím voskem, který ji povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Využití najde v obýváku, jídelně, pracovně i pokojíku. Tento dřevěný strom zdaleka není pouze dekorací, ale unese například knihy nebo jiné dekorace.

 

Díky ruční práci a masivnímu dřevu je každý kus nábytku jedinečný. Zvolte si požadovaný odstín – od přírodní borovice ošetřené pouze bezbarvým voskem až po nábytek zahalený do hnědého vosku. Nabídka selského nábytku je velmi široká. Vybrat si můžete samostatné díly k sestavení různých typů interiéru, které najdete v souvisejícím zboží níže. 

 

Rozměry police ve tvaru stromu jsou: 104x197x15cm (š, v, h)

 

 

Z důvodu výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 Kč dle hodnoty nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Dodací lhůta uvedená u zboží započne až po připsání zálohové částky na bankovní účet. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.