Policový regál rea store 60x124cm – dub canyon

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje.... více informací »
Policový regál rea store
Značka: DRE
1 906 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje....

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

Regály Rea Store mají horní a dolní desku v tloušťce 25mm a ABS hrany tlusté 0,5mm. Všechny regály Rea Store jsou policové. Tento regál má rozměry: 124x60x28cm (v,š,h) a je vyroben v odstínu dub canyon. Podobné regály naleznete v kategorii Policové regály

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků z programu REA, které najdete v souvisejících produktech níže.  Velmi oblíbený produkt Policový regál rea store 60x124cm – dub canyon máte možnost dostat ještě tu na stránkách ve známé kategorii knihovny. Nyní můžete získat další produkty ve zmiňované sekci za extra cenu. U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele DRE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Policový regál rea store DRE můžete najít teď až neuvěřitelně levně! Nyní zakoupíte za 1 906 Kč.