Policový regál rea store 80x200cm – dub canyon

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje.... více informací »
Policový regál rea store 80x200cm -
Značka: DRE
3 582 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje....

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standart. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

Regály Rea Store mají horní a dolní desku v tloušťce 25mm a ABS hrany tlusté 0,5mm. Všechny regály Rea Store jsou policové. Tento regál má rozměry: 200x80x28cm (v,š,h) a je vyroben v odstínu dub canyon. Podobné regály naleznete v kategorii Policové regály

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků z programu REA, které najdete v souvisejících produktech níže.  Výjimečný a žádaný kus Policový regál rea store 80x200cm – máte možnost dostat v pohodě tu ve známé kategorii knihovny. Nyní můžete získat jiné produkty z této rubriky v bezva akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky DRE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Policový regál rea store DRE lze zakoupit zde teď levně. Právě lze objednat jen za 3 582 Kč.