Polštář aloe vera – 40 x 60 cm

Polštář je tvořen dvěma vrstvami tepelného rouna, mezi kterými je vzduchová mezera. Toto provedení zajistí vysokou vzdušnost,... více informací »
Polštář aloe vera - 40
Značka: MAT
378 Kč
Ověřit dostupnost »
Polštář je tvořen dvěma vrstvami tepelného rouna, mezi kterými je vzduchová mezera. Toto provedení zajistí vysokou vzdušnost,...

Polštář je tvořen dvěma vrstvami tepelného rouna, mezi kterými je vzduchová mezera. Toto provedení zajistí vysokou vzdušnost, hřejivost a přilnavost přikrývek. Výtažky z ALOE VERA blahodárně působí na pokožku a podporují relaxační účinky spánku. Během spánku se postupně uvolňují a průběžně likvidují roztoče a bakterie. Praní do 60 °C. Polštář obsahuje impregnaci ANTIMOSQUITO, která odpuzuje komáry. Potahová látka: směsová tkanina bavlna/PES, bílá, ALOE VERA úprava

Termovýplň: Hollow-Fill vlákno s tvarovou pamětí, gramáž 1200 g/m2. Polštář je plněný směsí jemných dutých vláken a kuliček vyrobených z přírodní pěny Biogreen. Ricinový olej je známý  pro svoje dezinfekční a medicínské využití. Kuličky Biogreen si zachovávají tvarovou a objemovou stálost, čímž výrazně prodlužují životnost polštáře. Jsou impregnovány výtažkem z kaktusu Aloe vera, což zvyšuje hygienu a dodává charakteristickou vůni.

Polštáře jsou opatřeny zipem, takže je možné duté vlákno dle potřeby usypávat nebo přisypávat.
Tento exkluzivní produkt Polštář aloe vera – 40 x 60 cm můžete nakoupit právě teď na webu v oblíbené rubrice polštáře! Máme pro vás oblíbené výrobky z této rubriky ve výhodné akci! To ale však není vše, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené produkty od značky MAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vysoce kvalitní produkt Polštář aloe vera - 40 x MAT snadno získáte již dnes za super peníze! Právě teď za cenu 378 Kč.