Polštář aloe vera – 70 x 90 cm

Polštář je tvořen dvěma vrstvami tepelného rouna, mezi kterými je vzduchová mezera. Toto provedení zajistí vysokou vzdušnost,... více informací »
Polštář aloe vera -
Značka: MAT
755 Kč
Ověřit dostupnost »
Polštář je tvořen dvěma vrstvami tepelného rouna, mezi kterými je vzduchová mezera. Toto provedení zajistí vysokou vzdušnost,...

Polštář je tvořen dvěma vrstvami tepelného rouna, mezi kterými je vzduchová mezera. Toto provedení zajistí vysokou vzdušnost, hřejivost a přilnavost přikrývek. Výtažky z ALOE VERA blahodárně působí na pokožku a podporují relaxační účinky spánku. Během spánku se postupně uvolňují a průběžně likvidují roztoče a bakterie. Praní do 60 °C. Polštář obsahuje impregnaci ANTIMOSQUITO, která odpuzuje komáry. Potahová látka: směsová tkanina bavlna/PES, bílá, ALOE VERA úprava

Termovýplň: Hollow-Fill vlákno s tvarovou pamětí, gramáž 1200 g/m2. Polštář je plněný směsí jemných dutých vláken a kuliček vyrobených z přírodní pěny Biogreen. Ricinový olej je známý  pro svoje dezinfekční a medicínské využití. Kuličky Biogreen si zachovávají tvarovou a objemovou stálost, čímž výrazně prodlužují životnost polštáře. Jsou impregnovány výtažkem z kaktusu Aloe vera, což zvyšuje hygienu a dodává charakteristickou vůni.

Polštáře jsou opatřeny zipem, takže je možné duté vlákno dle potřeby usypávat nebo přisypávat.Tento designový produkt Polštář aloe vera – 70 x 90 cm máte možnost koupit bezstarostně na našem webu ve známé rubrice polštáře. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této známé rubriky v bezva akci. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky MAT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka MAT vám představuje špičkové výrobky. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento levný produkt Polštář aloe vera - 70 MAT lze zakoupit v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Levně za 755 Kč.