Postel 100x200cm pluto s výsuvem – šedá/černá

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé... více informací »
Postel 100x200cm pluto s
Značka: CLK
11 344 Kč12 604 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost »
Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé...

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. 

 

 

Postel Pluto je provedena velmi moderně a splní vysoké nároky teenagera. Na první pohled zaujme čalounění na zadním čelu, které obsahuje potah z eko kůže v černé barvě. Potěšujícím detailem je díl se dvěma vstupy USB, který je možné umístit na pravou i levou bočnici. Postel je jednolůžková, ale poskytuje nadstandardní ložnou plochu 100x200cm. Součástí je kvalitní deskový rošt, nosnost postele je 130 kg. V ceně není matrace, v případě zájmu můžeme z naší nabídky doporučit matraci Latexy či pružinovou matraci Bamboo v rozměrech 100x200cm. 

 

 

Skvělým doplňkem u postele Pluto je vysouvací šuplík, který může sloužit jako cenný úložný prostor, nebo po dokoupení matrace jako lůžko pro dalšího nocležníka. V případě využití jako přistýlky je ložná plocha 90x190cm, proto je potřeba zakoupit matraci v tomto rozměru. Nosnost je rovněž 130 kg. Posunování šuplíku je snadné díky čtyřem kolečkům.

 

 

Rozměry postele Pluto s výsuvem jsou 116,2×118,2×213,7cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.

Výjimečný a žádaný kousek Postel 100x200cm pluto s CLK můžete nakoupit právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 11 344 Kč.