Postel 90x200cm susy s výsuvem – bílá/růžová

Zcela unikátní kus Postel 90x200cm susy s výsuvem - CLK jde koupit již dnes extra výhodně. Nyní získáte od 12 310 Kč.
Postel 90x200cm susy s výsuvem -
Značka: CLK
12 310 Dostupnost: SKLADEM 12 958 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Nádherná dětská postel Susy vypadá na první pohled jak pro princeznu. Dokonale je nakombinovaná bílá barva s růžovou a k perfektnímu designu přispívají také dvě kovové nožky a obohacující vzory na předním čelu. K posteli náleží praktický výsuv, který může sloužit jako úložný prostor, nebo z něj může být po dokoupení matrace přistýlka. Přistýlka je velmi efektivní způsob k rozšíření spacích prostor, jelikož nezabere další místo a přitom bude vždy k dispozici pro přespání návštěvy nebo kamarádky vaší dcery.

 

 

Na elegantní posteli zaujme zadní čelo v růžové barvě, které má měkkou strukturu s látkovým potahem. Díky tomu bude příjemně působit při opírání zad, třeba při četbě v posteli. Na zadním čelu je dále deska z lamina, která zajišťuje stabilní držení postele namísto klasických nožek. Lamino je výrobním materiálem všech deskových částí. Postel má ložnou plochu 90x200cm, její součástí je kvalitní deskový rošt, ovšem produkt neobsahuje matraci. V případě zájmu doporučujeme z naší nabídky matraci Flex o rozměru 90x200cm. Nosnost postel je 130 kg a všechny stříbřitě růžové okraje jsou zaobleny za účelem větší bezpečnosti proti nárazům, respektive následným zraněním.

 

 

Pod postelí má své místo vysouvací úložný prostor/lůžko, se kterým lze bez hluku a poškození podlahy pohybovat díky systému čtyř koleček. Barva je bílá a bočnice, kde se výsuv pohodlně uchycuje, je obohacená o krásné vzory. Pro využití dílu jako přistýlky je potřeba dokoupit matraci v rozměru 90x190cm, která se vloží na spodní díl v podobě kvalitního deskového roštu. Výrobním materiálem je lamino.

 

 

Rozměry postele 90x200cm Susy s výsuvem jsou 97x125x205cm (š, v, h), ložná plocha je 90x200cm, ložná plocha výsuvu je 90x190cm.

 

 

Veškeré produkty z kolekce Susy najdete níže v souvisejícím zboží.