Postel lionel 180x200cm – dub sonoma truflový/bílý lesk

Postel Lionel se dodává bez matrace, bez roštu, bez úložného prostoru. Ložná plocha je 180x200cm. K posteli můžete objednat... více informací »
Postel lionel 180x200cm - dub sonoma truflový/bílý
Značka: BF
9 511 Kč
Ověřit dostupnost »
Postel Lionel se dodává bez matrace, bez roštu, bez úložného prostoru. Ložná plocha je 180x200cm. K posteli můžete objednat...

Postel Lionel se dodává bez matrace, bez roštu, bez úložného prostoru. Ložná plocha je 180x200cm. K posteli můžete objednat noční stolek samostatný nebo závěsný. K posteli Lionel doporučujeme lamelový rošt 180x200cm. Jde o nábytek vyrobený v kombinaci lamina (korpusy)/MDF desky(čílka), v barvě dub sonoma truflový/bílý lesk. 

 

Níže, v „Dokumentech“ je k dispozici montážní návod postele.

 

 

Odpověď na častý dotaz: výška lehací plochy bez matrace je 43cm. Matrace je zapuštěná do postele cca 12,5-13cm. Skutečná výška lehací plochy záleží na tom, jak vysokou matraci budete v posteli mít.  Kvalitní a velmi žádaný výrobek Postel lionel 180x200cm – dub sonoma truflový/bílý lesk lze koupit snadno tu ve známé sekci manželské postele! Nyní můžete najít parádní zboží z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od značky BF. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce BF může nabídnout velmi kvalitní výrobky za mimořádně nízké ceny. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento unikátní produkt Postel lionel 180x200cm - dub BF máte možnost koupit u nás teď pořád výhodně. Akční cena od 9 511 Kč.