Postel rea larisa 120x200cm s nočním stolkem – lancelot

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic i pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního... více informací »
Postel rea larisa 120x200cm s nočním stolkem -
Značka: DRE
9 208 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic i pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic i pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 120x200cm, je určená do praktického dětského i studentského pokoje. Postel Rea Larisa v odstínu lancelot má úložný prostor v podobě 2 prostorných zásuvek a 2 odkládacích poliček. Součástí ceny postele je také noční stolek. Zásuvky spolu s nočním stolkem můžete umístit z levé i pravé strany postele.  A ač je dezén lancelotu pouze imitací dřeva, svým vzhledem má dřevu velice blízko. Na první pohled je od něj téměř nerozeznatelný.

 

U postelí z kolekce Larisa si můžete objednat čela zásuvek v jiném odstínu, než je korpus postele. Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu čel šuplíků. Postel REA Larisa se dodává bez matrace, bez roštu. Z roštu doporučujeme laťkový 120x200cm. Plocha lůžka je 120x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.
Hodně žádaný produkt Postel rea larisa 120x200cm získáte snadno tady a teď na našem webu ve známé sekci postele s úložným prostorem 120×200 cm. Nyní pořídíte akční produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova!

Tento velmi oblíbený výrobek Postel rea larisa 120x200cm s nočním stolkem - DRE můžete sehnat v naší nabídce pořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 9 208 Kč.