Postel s přistýlkou rea abra 90x200cm – buk

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z... více informací »
Postel s přistýlkou rea
Značka: DRE
7 442 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 90x200cm, je určená do moderního, ale praktického studentského či dětského pokoje. U postelí Abra si můžete objednat čelo přistýlky v jednom z 8 barevných dezénů. Postel REA Abra v odstínu buk lze objednat také bez barevného čela přistýlky (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu čela zásuvky.

 

Součástí ceny postele je smrkový rošt. Postel se dodává bez matrace. Doporučit můžeme 7 zónovou sendvičovou matraci Odette 90x200cm, kterou máme nyní za zvýhodněnou cenu. Matrace s výškou 15 cm se perfektně hodí jak pro horní lůžko, tak pro přistýlku. Plocha obou lůžek je 90x200cm. Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.

Tento kvalitní a levný výrobek Postel s přistýlkou rea abra 90x200cm - DRE je k dispozici momentálně levně. Cena již od 7 442 Kč.