moderni-kuchyne-nabytek.cz

Postel s regálem tom 90x200cm – atlantic/bílý/grafit

Hodně povedený produkt Postel s regálem tom 90x200cm MB jednoduše můžete najít zrovna za super cenu. Akční cena 6 626 Kč.
Postel s regálem tom 90x200cm -
Do obchodu »
Značka: MB
6 626 7 795 Kč Sleva -14%
Popis produktu

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nábytek Tom je vyroben z kvalitního lamina v barvě atlantic/bílý/grafit a má osobitý design. Nabízená dětská postel Tom má úložný prostor v podobě šuplíku a bočního regálu, do kterého lze umístit například knihy, učebnice a jiné dekorace. O kolekci Tom můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police. Nábytek se dodává v demontu.

 

Postel Tom se dodává bez matrace, s roštem (pevná deska). Ložná plocha postele je 90x200cm. Je možné poskládat levou i pravou variantu rohu. Z matrací doporučujeme Odette 90x200cm, která je vhodná do dětských a studentských postelí. Naleznete ji na našich stránkách.

 

Dětský pokoj Tom nabízíme také v barvě grafit/enigma.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tom a jejich rozměry.