Postel s úložným prostorem a usb sirius – dub černý/dub zlatý

Tento žádaný produkt Postel s úložným prostorem a usb sirius - CLK jde pořídit momentálně na webu opravdu levně. Výhodně za skvělou cenu 11 089 Kč.
Postel s úložným prostorem a usb sirius -
Značka: CLK
11 089 Dostupnost: SKLADEM 12 321 Kč Sleva -9%
Do obchodu »

Popis produktu

Postel z kolekce Sirius, která je navržená pro mladé uživatele od školního věku až do dospělosti, posunuje hranice komfortu. Nejen že nabízí královskou ložnou plochu 120x200cm a úložný prostor pod lůžkem, ale také je vybavena USB portem na zadním čele postele a knihovnou z obou stran čela. Když se k tomu ještě přidá atraktivní vzhled v kombinaci dekoru dubu černého a zlatého, dokonalá postel je na světě.

 

 

Součástí postele je pevný deskový rošt, jehož snadným vyklopením pomocí stylové úchytky se odkryje velký úložný prostor. Dno postele tvoří dvě pevné desky s průduchy, které odvětrávají skladový prostor. Nosnost postele je 130 kg. V ceně není zahrnuta matrace, v případě zájmu můžeme z našeho sortimentu doporučit matraci Flex 120x200cm. U předního čela se nachází dvě nožky, které jsou nízké, ale přesto přispívají k lepší cirkulaci vzduchu. Přední čelo v dekoru dub zlatý je ozdobené pomocí laserového vypalování a podtrhuje jedinečný design postele. Výrobním materiálem je lamino, které se vyznačuje velmi dobrou odolností proti poškození a snadnou údržbou.

 

 

Rozměry postele s úložným prostorem Sirius jsou 124x108x223cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Sirius najdete níže v souvisejícím zboží.