Postel s úložným prostorem rea misty 120x200cm – bílá

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z... více informací »
Postel s úložným prostorem rea misty
Značka: DRE
6 359 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 120x200cm, je určená do moderního, ale praktického pokoje či ložnice pro jednu osobu. U postelí Misty si můžete objednat čela zásuvek v jednom z 8 barevných dezénů. Postel REA Misty v bílém odstínu lze objednat také bez barevných čílek (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu čela u obou zásuvek.

 

Postel se dodává bez matrace, bez roštu. Obojí je nutné dokoupit samostatně. Z roštů doporučujeme laťové smrkové rošty Rolo nebo bukové rošty HP. Rošty v kovovém rámu nejsou pro tyto postele vhodné. 

 

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. šatní skříně, psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.

Akční a ve slevě kus Postel s úložným prostorem DRE lze koupit momentálně na webu téměř zdarma. Levně za 6 359 Kč.