Postel s usb a úložným prostorem 100x200cm pluto – šedá/černá

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé... více informací »
Postel s usb a
Značka: CLK
11 408 Kč12 675 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost »
Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé...

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících.

 

 

Jednolůžková postel Pluto je provedena velmi moderně a splní vysoké nároky teenagera. Na první pohled zaujme čalounění na zadním čelu, které obsahuje potah z eko kůže v černé barvě. Potěšujícím detailem je díl se dvěma vstupy USB, jenž je možné umístit na pravou i levou bočnici. Telefon nebo tablet tak lze nabíjet přímo v posteli. Dalším trumfem je bohatý úložný prostor, který vybízí k uschování oblečení, lůžkovin, sportovních potřeb či časopisů. Přístup je snadný díky madlu u předního čela, pomocí něhož dojde k odklopení roštu i matrace. Postel poskytuje ložnou plochu 100x200cm znamenající pro jednotlivce perfektní komfort. Součástí je kvalitní deskový rošt, nosnost postele je 130 kg. V ceně není matrace, v případě zájmu můžeme z naší nabídky doporučit matraci Latexy či pružinovou matraci Bamboo v rozměrech 100x200cm. Stylovost postele dotvářejí kovové nožky.

 

 

Rozměry postele s úložným prostorem Pluto jsou 116x117x217cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží. Diskontní produkt Postel s usb a úložným prostorem 100x200cm seženete rovnou tady na webu v kategorii dětské postele. Nyní můžete získat oblíbené produkty ve zmiňované sekci za extra cenu! U zákazníků oblíbená značka CLK pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty. za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás najdete další skvělé zboží od dodavatele CLK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Postel s usb a úložným CLK máte možnost najít zrovna dnes za výprodejovou cenu. Nabídka od 11 408 Kč.