Postel s usb a úložným prostorem 120x200cm pluto – šedá/černá

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé... více informací »
Postel s usb a úložným prostorem 120x200cm
Značka: CLK
12 682 Kč14 091 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost »
Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé...

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Jednolůžková postel Pluto je provedena velmi moderně a splní vysoké nároky teenagera. Na první pohled zaujme čalounění na zadním čelu, které obsahuje potah z eko kůže v černé barvě. Potěšujícím detailem je díl se dvěma vstupy USB, jenž je možné umístit na pravou i levou bočnici. Telefon nebo tablet tak lze nabíjet přímo v posteli. Dalším trumfem je objemný úložný prostor, který vybízí k uschování oblečení, lůžkovin, sportovních potřeb či časopisů. Přístup je snadný díky madlu u předního čela, pomocí něhož dojde k odklopení roštu i matrace. Postel poskytuje ložnou plochu 120x200cm znamenající pro jednotlivce perfektní komfort. Součástí je kvalitní deskový rošt, nosnost postele je 130 kg. V ceně není matrace, v případě zájmu můžeme z naší nabídky doporučit matraci Latexy či pružinovou matraci Bamboo v rozměrech 120x200cm. Stylovost postele dotvářejí kovové nožky.

 

 

Rozměry postele s úložným prostorem Pluto jsou 136x117x217cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží. Hodně oblíbený produkt Postel s usb a úložným lze pořídit nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice postele s úložným prostorem 120×200 cm. Připravili jsme parádní produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na více produktů od značky CLK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel CLK dlouhodobě dodává prvotřídní zboží za skutečně nízé ceny.

Ve slevě tento výrobek Postel s usb a úložným prostorem CLK pořídíte právě nyní za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 12 682 Kč.