moderni-kuchyne-nabytek.cz

Postel tom 90x200cm – atlantic/bílý/grafit

Kvalitní a žádaný produkt Postel tom 90x200cm - MB jednoduše naleznete v naší nabídce za outletovou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 5 167 Kč.
Postel tom 90x200cm -
Do obchodu »
Značka: MB
5 167 6 079 Kč Sleva -15%
Popis produktu

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nábytek Tom je vyroben z kvalitního lamina v barvě atlantic/bílý/grafit a má osobitý design. O kolekci Tom můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police. Nábytek se dodává v demontu.

 

Postel Tom se dodává bez matrace, s roštem (pevná deska). Ložná plocha postele je 90x200cm. Součástí postele jsou šuplíky, čelo. K posteli je možné také doobjednat boční regál, na který lze umístit knihy, učebnice a jiné drobnosti. Je možné poskládat levou i pravou variantu rohu. Z matrací doporučujeme Odette 90x200cm, která je vhodná do dětských a studentských postelí. Naleznete ji na našich stránkách.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tom a jejich rozměry.