Povlečení do postýlky pú turtle rose

Luxusní povlečení do postýlky s postavičkami známými z animovaného filmu si zamiluje každé dítě. Dětské povlečení ... více informací »
Povlečení do postýlky pú turtle
424 Kč530 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost »
Luxusní povlečení do postýlky s postavičkami známými z animovaného filmu si zamiluje každé dítě. Dětské povlečení ...

Luxusní povlečení do postýlky s postavičkami známými z animovaného filmu si zamiluje každé dítě. Dětské povlečení  Medvídek PÚ je vyrobeno ze 100% bavlny. Rozměry povlečení jsou standardní – 1 ks povlak na polštář 40x60cm a 1ks povlak na peřinu 90x130cm. 

 

Nezapomeňte přikoupit prostěradlo, které naleznete níže v souvisejícím zboží! Tento nejprodávanější produkt Povlečení do postýlky pú turtle rose naleznete nyní tu na stránkách zařazený v rubrice levné dětské povlečení do postýlky. Vyhledejte si akční zboží ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Nábytek Harmonia vám poskytuje kvalitní produkty. za extra ceny!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Povlečení do postýlky pú turtle Nábytek Harmonia lze nakoupit právě zde za výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 424 Kč.
Další produkty z kategorie Levné dětské povlečení do postýlky