Povlečení do postýlky sovička

Luxusní povlečení do postýlky s postavičkou Sovičky okouzlí každého malého drobečka. Nenásilné odstíny vytvoří... více informací »
Povlečení do postýlky sovička
Značka: CS
390 Kč
Ověřit dostupnost »
Luxusní povlečení do postýlky s postavičkou Sovičky okouzlí každého malého drobečka. Nenásilné odstíny vytvoří...

Luxusní povlečení do postýlky s postavičkou Sovičky okouzlí každého malého drobečka. Nenásilné odstíny vytvoří příjemné prostředí pro usínání Vašeho dítěte.  Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Rozměry povlečení jsou standardní – 1 ks povlak na polštář a 1ks povlak na peřinu 40x60cm + 100x135cm. 

 

Nezapomeňte přikoupit prostěradlo, které naleznete níže v souvisejícím zboží!Tento akční produkt Povlečení do postýlky sovička seženete pohodlně tady na webu v rubrice dětské povlečení 135×100 cm! Prozkoumejte ještě ostatní kusy z této známé rubriky v akci! To však není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky CS. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel CS dlouhodobě poskytuje top sortiment . Udělejte radost sami sobě.

Super kus Povlečení do postýlky sovička CS můžete nakoupit na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Teď v akci 390 Kč.