Předsíň artis – šedá/ořech pacific

Tento neodolatelný výrobek Předsíň artis - šedá/ořech JL můžete najít tady a teď právě za akční cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 35 924 Kč.
Předsíň artis - šedá/ořech
Značka: JL
35 924 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Předsíňová sestava Artis okouzlí nádherným originálním designem, ale také objemným úložným prostorem. Své kabáty a bundy můžete zavěsit na věšákový panel, kde vám budou k dispozici 4 háčky. Pro zbylé oblečení můžete využít vysokou skříň s výsuvnou šatníkovou tyčí. Pokud vám obuv nevleze do čalouněného botníku, můžete využít také uzavřenou skříňku v kombinované komodě. Ostatní módní doplňky jako jsou čepice, šátky či šály uschováte do pojízdné zásuvky. K dispozici vám vždy bude i nástěnné zrcadlo, které se stane vašim věrným pomocníkem. Celá sestava je sladěna do odstínů šedé barvy a dekoru dřeva ořech pacific. Vyřezávané přední čela a ozdobné lišty vykouzlí v předsíni příjemnou venkovskou atmosféru. Produkty jsou navíc lakovány speciálním UV lakem s jemným matným efektem, který je šetrný k životnímu prostředí a až čtyřikrát odolnější v porovnání se standardním lakováním.

 

Předsíňová sestava je vyrobena z kvalitního MDF o tloušťce 25mm a lamina tloušťky 18mm. Tato kombinace materiálů zajistí především vysokou odolnost a snadnou údržbu. Háčky a úchytky jsou vyrobeny z kovu. Jednotlivé produkty můžete zakoupit rovněž samostatně. Do skříně je navíc možno dokoupit doplňkové police. Vše naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Předsíň Artis se skládá z následujících produktů:

Předsíňová skříň Artis – 65x193x38cm (š, v, h)
Botník Artis – 65x51x38cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Artis – 86x102x38cm (š, v, h)
Věšákový panel Artis – 65x115x13cm (š, v, h)
Zrcadlo Artis – 84x79x13cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty patřící do kolekce Artis naleznete níže v souvisejících produktech.