Předsíňová komoda henry – dub bílý/dub šedý

Hodně oblíbený kousek Předsíňová komoda henry - dub FI lze koupit zrovna dneska za extra cenu! K sehnání zrovna v akci za 2 714 Kč.
Předsíňová komoda henry -
Značka: FI
2 714 Dostupnost: SKLADEM 3 618 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Jaká je první místnost, kterou spatříte po příchodu domů? Pro většinu z nás je to právě předsíň či chodba. Předsíň je považována za vizitku domácnosti. Je tak důležité, aby byla reprezentativní a zároveň nanejvýš praktická. Právě komodu Henry si dokážeme představit nejlépe v předsíni či chodbě, kde může sloužit k uložení bot a doplňků. Design komody Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice.

 

Na komodě je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Komodu zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov. Úložný prostor tvoří zásuvka a dvířka. Za dvířky se nachází jedna police. Komoda je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry předsíňové komody Henry jsou 68,5×36,5x98cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.