Předsíňová komoda tiana ii – bílá

Tento oblíbený výrobek Předsíňová komoda tiana ii JL jednoduše získáte teď téměř zdarma. Produkt koupíte teď u nás za 7 883 Kč.
Předsíňová komoda tiana ii -
Značka: JL
7 883 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Šikovná komoda elegantně řeší otázku úložného prostoru v předsíni. Komoda Tiana nabízí kromě praktické funkce i velmi moderní vzhled, takže i zatemnělé chodbě dodá úplně nový šmrnc. Všechny viditelné strany jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, a v tomto případě má odstín v křišťálově bílé barvě. Na komodě oceníte také panty soft-close, které zajišťují tiché zavírání dvířek a zásuvek, vysoce kvalitní kování sloužící k pevnosti výrobku a nastavitelné nožky pro případné vyrovnání nerovnosti na podlaze.

 

 

Přední stranu komody pokrývají dvoje dvířka, za nimi následují dvě vnitřní police, které přináší žádaný prostor pro boty, oblečení či jiné potřebné věci. A pokud by se to zdálo málo, tak dalším vylepšením jsou dvě zásuvky v horní části komody, jejichž korpus je proveden v dekoru látky. Výrobním materiálem komody Tiana je lamino, které má sílu 25mm na horní a spodní desce, 16mm na přední straně a 18mm ve zbylých částech. Pohodlné otevírání komody, a zároveň designové zpestření zajišťuje chromové rukojetí. Interiér produktu je v bílé barvě. Při montáži dvířek si budete moct zvolit, na kterou stranu umístíte užší, resp. širší část.

 

 

Rozměry předsíňové komody Tiana II jsou 76x117x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.