Předsíňová sestava henry – dub bílý/dub šedý

Tento designový produkt Předsíňová sestava henry - dub FI jednoduše seženete zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 11 902 Kč.
Předsíňová sestava henry - dub bílý/dub
Značka: FI
11 902 Dostupnost: SKLADEM 14 877 Kč Sleva -19%
Do obchodu »

Popis produktu

Jaká je první místnost, kterou spatříte po příchodu domů? Pro většinu z nás je to právě předsíň či chodba. Předsíň je považována za vizitku domácnosti. Je tak důležité, aby byla reprezentativní a zároveň nanejvýš praktická. Sestava Henry se skládá z pěti prvků, které dohromady tvoří funkční vybavení celé předsíně.

 

Úložný prostor skříně Henry tvoří dvířka, za kterými se nachází police a výsuvná tyč. Využití najde na uložení kabátů, bund, bot a doplňků. Na lavici se můžete pohodlně posadit a vyhnout se ohýbání při nazouvání bot. Nejenže poskytne sedací plochu, ale zároveň nabízí dvířkový prostor pro uložení obuvi. Horní část lavice poslouží k odložení kabelky, tašky nebo batohu po návratu domů. Komfort při sezení je zaručen čalouněným povrchem. Úložný prostor v předsíni rozšiřuje komoda, která se skládá ze zásuvky a dvířek, za kterými se nachází jedna police. Věšáková stěna najde uplatnění i pokud nemáte k dispozici velkou předsíň. Stěna se skládá z pěti věšáků a police. Věšáky poslouží k odložení bund a kabátů a na polici můžete uložit nejrůznější krabice. Praktickým prvkem je zrcadlo, díky kterému můžete před odchodem zkontrolovat, jak vám to sluší. Navíc opticky zvětší interiér a prosvětlí tmavší místnost.

 

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na nábytku je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Nábytek zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov.

 

Nábytek v kolekci Henry je vyroben z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rámy a horní desky mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní desky jsou opatřeny ABS hranami.

 

Předsíňová sestava Henry se skládá z těchto prvků:

Předsíňová skříň Henry – 68,5×36,5x195cm (š, h, v)
Lavice s úložným prostorem Henry – 91×36,5x45cm (š, h, v)
Předsíňová komoda Henry – 68,5×36,5x98cm (š, h, v)
Věšáková stěna Henry – 67×19,5x137cm (š, h, v)
Předsíňové zrcadlo Henry – 67x2x91,5cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.