Předsíňová sestava marley – bílá/borovice

Hodně oblíbený výrobek Předsíňová sestava marley - JL pohodlně dostanete právě dnes za výhodnou cenu. Nyní zakoupíte za 17 724 Kč.
Předsíňová sestava marley -
Značka: JL
17 724 Dostupnost: SKLADEM 23 632 Kč Sleva -25%
Do obchodu »

Popis produktu

Nábytek do předsíně z kolekce Marley zaujme především svým výjimečným vzhledem v rustikálním stylu. Ten se nese v tónech elegantní bílé barvy v odstínu slonové kosti. Dominantou nábytku jsou profilovaná čela a dekorativní lišty, díky kterým získá nábytek punc vintage stylu. Korpusy jsou vyrobeny z lamina tloušťky 18mm. Dekorativní profilovaná čela, boční krycí desky a stylové lišty jsou vyrobeny ze silného MDF. Tato kombinace zajistí vysokou odolnost a jednoduchou údržbu produktu. Přední části skříňky jsou lakovány UV lakem s jemným matným efektem. Dvířka skříněk i zásuvky jsou vybaveny systémem soft-close, který zajišťuje tiché a elegantní zavírání. Součástí balení jednotlivých produktů jsou také praktické nastavitelné nožky na vyrovnání případných nerovných povrchů v domácnosti.

 

Sestava nabízí také vysokou funkčnost. Všechny bundy a kabáty zavěsíte na pevné háčky věšákového panelu. Své oblíbené boty odložíte do menšího čalouněného botníku s komfortním sedákem. Zbylá obuv či módní doplňky najde své místo v předsíňové skříňce. K ruce vám bude také elegantní nástěnné zrcadlo. Kolekci nábytku Marley si jednoduše zamilujete.

 

Předsíň Marley se skládá z těchto produktů:

Čalouněný botník Marley – 70x45x39cm (š, v, h)
Věšákový panel Marley – 70x112x13cm (š, v, h)
Předsíňová skříňka Marley – 79x101x39cm (š, v, h)
Nástěnné zrcadlo Marley – 77x70x4cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Marley naleznete níže v souvisejících produktech.