Předsíňová sestava rea vesti – výběr odstínu – ořech rockpile

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje.... více informací »
Předsíňová sestava rea vesti - výběr odstínu - ořech
Značka: DRE
15 659 Kč
Ověřit dostupnost »
Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti - do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje....

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standard. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru. Sestava se skládá z velké praktické skříně se zrcadlem. Skříň má policovou i věšákovou část s vysouvacím botníkem. Věšákový panel se skládá z malého boxu ve spodní části, z police a ze 3 háčků. U lavice s úložným prostorem si můžete vybrat dezén čalouněného sedáku. Sestava REA Vesti se skládá z: Sedací lavička REA Vesti 2 – 47,5 x 70 x 45 cm (v,š,h) Věšákový panel REA Vesti 2 – 26,6 x 70 x 100 cm (v,š,h) Chodbová skříň REA Vesti 3 – 220 x 100 x 45 cm (v,š,h) Jednotlivé prvky sestavy najdete níže v souvisejícím zboží.
Super produkt Předsíňová sestava rea vesti naleznete jednoduše tady a teď na našem webu v populární rubrice předsíňové stěny a sestavy! Nyní si můžete pořídit nové výrobky ve zmiňované sekci snadno online. Známý výrobce DRE pro své zákazníky dodává kvalitní zboží. za překvapivě výhodné ceny! A to je teprve začátek. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další prověřené zboží od výrobce DRE. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Předsíňová sestava rea vesti - DRE jednoduše můžete pořídit zde teď právě výhodně. Výhodně za skvělou cenu 15 659 Kč.