Předsíňová sestava se zrcadlem falka ii – bílá/dub šedý

Tento výjimečný produkt Předsíňová sestava se zrcadlem FI máte možnost najít aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Ceny již od 16 120 Kč.
Předsíňová sestava se zrcadlem falka ii
Značka: FI
16 120 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Připravili jsme pro vás sestavu nábytku do předsíně v dekoru dubu šedého, která je díky předním plochám v lesku velmi elegantní a zároveň díky šikovně vyřešenému úložnému prostoru také velmi praktická. Součástí sestavy jsou zároveň dvě rozlehlá zrcadla, která nejen opticky rozšíří prostor, ale taktéž vám umožní zkontrolovat před odchodem z domu váš zevnějšek, a pomůžou vám ujistit se, že vstupujete do nového dne upravení a sladění. Jedno je nástěnné, druhé je pak součástí skříně.

 

Veškerý nábytek Falka je vyrobený z lamina, u nějž oceníte dobrou odolnost proti poškození a snadnou údržbu. Přední plochy, dvířka a zásuvky jsou obohaceny o lesklou bílou folii. Úchytky a sedák jsou v šedé barvě, což podtrhuje neutralitu provedení, a tuto předsíňovou sestavu tak můžete umístit k libovolné barvené kombinaci stěn i podlah. Nesmíme také opomenout nízké nožky, na kterých nábytek stojí. O jednotlivých prvcích sestavy si můžete přečíst více přímo po rozkliknutí jednotlivých produktů v seznamu níže.

 

Předsíňová sestava se zrcadly Falka se skládá z těchto prvků:

Předsíňová skříň se zrcadlem Falka – 60×192,5×35,5cm (š, v, h)
Věšákový panel Falka I – 76x114x19,5cm (š, v, h)
Předsíňová lavice s úložným prostorem a sedákem Falka – 79x45x35cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Falka – 79×97,5x35cm (š, v, h) 
Nástěnné zrcadlo Falka – 79×97,5x2cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Falka naleznete níže v souvisejících produktech.