Předsíňová sestava taylor – dub šedý/černá

Tento kvalitní a žádaný produkt Předsíňová sestava taylor - dub FI jde koupit právě teď v nabídce v bezva akci! Nyní nakoupíte za 12 525 Kč.
Předsíňová sestava taylor -
Značka: FI
12 525 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Pokud potřebujete vybavit předsíň nábytkem, který svým provedením imituje dřevo, máme pro vás kolekci Taylor. Dekor dřeva dub šedý s černými prvky, zvýrazní jednoduché rysy této kolekce. Nábytek je vyrobený z lamina tloušťky 16mm.

 

Předsíňová sestava Taylor se skládá z těchto dílů:

– šatní skříně (53,5x192x35cm – š,v,h)

– lavice (68×52,5x35cm – š,v,h)

– věšákový panel (67x137x19,5cm – š,v,h)

– skříňka (53,5×100,5x35cm – š,v,h)

– zrcadlo (54,5×80,5x2cm – š,v,h)

 

Šatní skříň Taylor je dvéřová, uvnitř vybavená horní policí, pod kterou je kovový výsuvný věšák na kabáty. Ve spodní části jsou tři police na uložení jiných drobností. Věšákový panel je praktickým prvkem pro odložení bund, kabátů, klobouků a jiných doplňků. Pod věšákem je prakticky umístěna lavice, která má úložný prostor. Co by u předsíní nemělo chybět je zrcadlo. Nabízené zrcadlo Taylor je obdélníkového tvaru, bez rámu a zadní část je v černé barvě. Pod zrcadlem je umístěna skříňka, jejíž součástí je šuplík a dvířka. Uvnitř skříňky jsou dvě police. Nohy nábytku a úchyty jsou v tmavé barvě. Díky variabilitě této kolekce, můžete jednotlivé díly poskládat podle vašich představ. Díky vyšším nožkám je pod nábytkem zajištěna dobrá cirkulace vzduchu.

 

Pokud vás nábytek Taylor zaujal, podívejte se do souvisejících produktů, kde jsou zobrazeny další prvky z této řady.