Předsíňová skříň henry – dub bílý/dub šedý

Levný produkt Předsíňová skříň henry - dub bílý/dub FI je k sehnání aktuálně na našich stránkách za super cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 833 Kč.
Předsíňová skříň henry - dub
Značka: FI
3 833 Dostupnost: SKLADEM 5 110 Kč Sleva -24%
Do obchodu »

Popis produktu

Jaká je první místnost, kterou spatříte po příchodu domů? Pro většinu z nás je to právě předsíň či chodba. Předsíň je považována za vizitku domácnosti. Je tak důležité, aby byla reprezentativní a zároveň nanejvýš praktická. Právě skříň Henry si dokážeme představit nejlépe v předsíni či chodbě, kde se stane praktickým prvkem. Využití najde na uložení kabátů, bund, bot a doplňků.

 

Design skříně Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na skříni Henry je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Skříň zdobí plastová úchytka, která věrně imituje kov.

 

Úložný prostor tvoří dvířka, za kterými se nachází police a výsuvná tyč. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry předsíňové skříně Henry jsou 68,5×36,5x195cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.