Předsíňová skříňka marley – bílá/borovice

Tento velmi žádaný produkt Předsíňová skříňka marley - JL snadno získáte momentálně na našich stránkách opravdu levně! Teď v akci 9 476 Kč.
Předsíňová skříňka marley -
Značka: JL
9 476 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Nevíte kam si v předsíni uložit sezónní doplňky, oblečení či obuv? Pořiďte si předsíňovou skříňku Marley. Své věci budete mít vždy po ruce v případě teplotních výkyvů. Zároveň však nebudou neustále na očích. Své předměty můžete uschovat v uzavřeném úložném prostoru, který je uvnitř rozdělen dvěma policemi. K dispozici vám bude ještě pojízdná zásuvka v horní části. Klíče, dekorace či menší rostlinky můžete umístit na horní desku. Kromě kombinovaného úložného prostoru oceníte vskutku kouzelný rustikální vzhled nábytku. Čela jsou tvořena profilovanou MDF deskou, která doplňuje dekorativní lišta vrchní desky a ozdobné kovové úchytky.

 

Hlavními použitými materiály jsou MDF 25mm a lamino 18mm. Tato kombinace zajistí vysokou odolnost a jednoduchou údržbu produktu. Přední části skříňky jsou lakovány UV lakem s jemným matným efektem. Dvířka skříněk i zásuvka jsou vybaveny systémem soft-close, který zajišťuje tiché a elegantní zavírání. Součástí balení jsou také praktické nastavitelné nožky na vyrovnání případných nerovných povrchů v domácnosti.

 

Rozměry předsíňové skříňky Marley jsou 79x101x39cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Marley naleznete níže v souvisejících produktech.

Další produkty ze sekce Komody do předsíně