Předsíňová stěna henry – dub bílý/dub šedý

Tento zlevněný výrobek Předsíňová stěna henry - dub FI můžete koupit právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Aktuálně v akci za 5 680 Kč.
Předsíňová stěna henry -
Značka: FI
5 680 Dostupnost: SKLADEM 7 100 Kč Sleva -20%
Do obchodu »

Popis produktu

Jaká je první místnost, kterou spatříte po příchodu domů? Pro většinu z nás je to právě předsíň či chodba. Předsíň je považována za vizitku domácnosti. Je tak důležité, aby byla reprezentativní a zároveň nanejvýš praktická. Předsíňová stěna Henry zahrnuje vše nezbytné jako věšák, skříň se zrcadlem a botník. Věšáková část se skládá se tří věšáků, které poslouží k odložení bund a kabátů. V boční části najdete tyč, jejíž využití si umíme představit zejména na zavěšení deštníku či šátků. Botník se skládá z výklopných dvířek. Po otevření dveří skříně objevíte police. Součástí skříně je zrcadlo, které je praktickým prvkem právě na chodbě. Před odchodem do práce v něm můžete zkontrolovat, jak vám to sluší. 

 

Design stěny Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na stěně Henry je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Stěnu zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov.

 

Stěna je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry předsíňové stěny Henry jsou 114×36,5x195cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží předsíňovou stěnu Henry.