moderni-kuchyne-nabytek.cz

Předsíňová stěna se zrcadlem gaia 10 – barva – p055

Tento exkluzivní produkt Předsíňová stěna se zrcadlem gaia 10 - SZE jednoduše získáte zrovna dnes za výprodejovou cenu. Akční cena 16 673 Kč.
Předsíňová stěna se zrcadlem gaia 10 - barva
Do obchodu »
Značka: SZE
16 673
Popis produktu

Věšák s botníkem je pro předsíň pevným základem. Předsíňová stěna GAIA 10 však nabízí mnohem více. Kromě vysokého zrcadla nábytek okouzlí třeba skvostným rustikálním vzhledem s důrazem kladeným na detaily. Jedná se o ručně vyráběný dřevěný nábytek na zakázku, tím pádem je každý kus originálem. Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si kolekce zasloužila svými antickými prvky a přírodním vzhledem. Produkty jsou povrchově upraveny lakováním. Barevná vrstva má výborné krytí a je nanášena na bílý základ. Díky tomu je docíleno jasných barev. Na výběr máte z více než 30 odstínů. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. 

 

Obuv si můžete uschovat do uzavřené skříňky a své doplňky či přezůvky do dvou pojízdných zásuvek. Vrchní deska botníku slouží jako odkládací prostor či místo na sezení pro maximální komfort při obouvání. Své oblečení můžete zavěsit na tři pevné kovové háčky. V horní části naleznete ještě praktickou poličku, kam budete moci umístit například čepice či šátky, ale také dekorační předměty, jako jsou například menší rostlinky. Nábytek je vyroben z kvalitního masivního dřeva z borovice. Tento materiál zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Výrobky jsou dodávány ve smontovaném stavu a jejich velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Pro co nejvěrnější znázornění skutečných barev jsme pro vás připravili koláže fotografií skutečných výrobků v každém barevném provedení. Naleznete je mezi ostatními fotkami. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry předsíňové stěny se zrcadlem GAIA 10 jsou 121x210x41cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce GAIA naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.