Přídavná kolébka habitat – dub

Kvalitní a žádaný produkt Přídavná kolébka habitat - CLK máte možnost najít právě zde trvale výhodně. Výhodně za cenu 1 076 Kč.
Přídavná kolébka habitat -
Značka: CLK
1 076 Dostupnost: SKLADEM 1 133 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Díky kolébce můžete své dítě ukonejšit podobně jako ve vaší vlastní náruči. V momentech, kdy vám houpání bude spíše překážet, můžete použít zarážku pro fixaci. Přídavná kolébka je určena pro Dětskou postýlku 70×140 Habitat. Obsahuje 3 kusy, levou a pravou kyvnou část a fixační zarážku.

 

 

Rozměry přídavné kolébky Habitat jsou 78×7,5x5cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.